#

Navigace

Obsah

Volný čas

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Aktuality

24.01.2020 - 26.01.2020

Zvěřinové hody

Restaurace Za Mostem vás zve na zvěřinové hody o víkendu 24. - 26. 1. 2020.

Obec Mostek Kulturní akce v okolí

30.01.2020

Přes prsty

Kino na kolečkách

Detail Kulturní akce v okolí

15.01.2020

Strategický a rozvojový plán obce

Zastupitelstvo obce Choustníkovo Hradiště zve občany k diskuzi na téma : Strategický a rozvojový plán obce. Kdy: Ve středu 29. ledna 2020 od 18:00 hodin Kde: Kulturní sál obce č.p. 79

Detail Aktuality

02.01.2020

Použité jedlé tuky a oleje z domácností

I v naší obci máte možnost odevzdávat vytříděné použité potravinářské oleje z domácností, plnit tak Zákon o odpadech č. 185/2001 Sb. a přispívat k snižování ekologické zátěže. Rozhodli jsme se proto přistavit pro občany nádoby na potravinářské oleje a tuky na dvě stanoviště: - sběrné místo – u obchodu paní Drškový - sběrné místo – u obchodu paní Pochobradský A proč třídit použité potravinářské oleje a tuky? Sbíráním tohoto odpadu je ušetřeno životní prostředí a kanalizační síť před nežádoucím zanesením. Odpad je zpracován a transformován na celou škálu ekologicky šetrných výrobků. Lepší, než vypouštět kuchyňské oleje do odpadu a WC, je přelít je do PET lahve, zavřít a uložit do kontejneru na oleje. Jak správně postupovat? Použitý olej či tuk včetně sádla (pokud možno bez zbytků potravin, strouhanky apod.) je třeba slít do původních či jiných vhodných plastových a uzavíratelných nádob (nejvhodnější jsou např. použité PET lahve) a tyto následně odnést do speciálně označených nádob! Do nádob se odkládá olej v láhvi pevně uzavřené – NEVYLÉVAT! zdroj: internet

Detail Aktuality

12.11.2019

Chraňte domov i sebe

Vážení obyvatelé rodinných domů, bytů, oslovujeme Vás touto cestou proto,že stále evidujeme vysoký počet požárů v domácnostech, které mají tragické následky. Každý rok dochází k více než tisícovce požárů v obytných budovách, kde umírají desítky lidí a stovky jich jsou zraněny. Měli byste si uvědomit, že odpovědnost za své chování a za technické zabezpečení svých domovů proti požáru nesete pouze vy sami! Aby k těmto požárům nedocházelo a nedocházelo k úmrtím a zraněním, dodržujte toto BEZPEČNOSTNÍ DESATERO.

Detail Aktuality