Navigace

Obsah

Podzimní úklid v naší obci

Typ: ostatní
Podzimní úklid v naší obci 1Nastalo nám roční období, kdy se všechny rostliny pomaličku připravují na zimu. Barevná paleta korun stromů přináší příjemnou podívanou snad každému. Letošní podzim je k nám obzvlášť přívětivý svými stále slunnými dny. Avšak nic netrvá věčně. Spadané listí po krátké době svou podobu mění na nevzhlednou „krustu“ a mnohdy si v něm hledá úkryt nežádoucí hmyz a škůdci.
Těmto problémům předcházíme díky panu Vojtíškovi a Mlynářovi, kteří spadané listí pravidelně odklízejí. Údržbu keřů a jejich nový „sestřih“ zajišťuje pan Hruša. Ani svaz žen nezůstává pozadu. Členky velmi pečlivě uklidily prostor hřbitova. O čistotu v naší obci se nemalou měrou zasluhuje také pan Macek, který jezdí se zametacím vozem.
Touto cestou bych velmi rád všem zúčastněným upřímně poděkoval.

Jan Vogl

Příloha

Vytvořeno: 12. 11. 2018
Poslední aktualizace: 12. 11. 2018 08:07
Autor: Správce Webu