Penzion „DOCTOR“

Choustníkovo Hradiště č. p. 13
544 42 Choustníkovo Hradiště

IČO: 64205762
Tel.: 499 392 523
Mobil: 777 832 523
www: www.dvur-kralove-ubytovani.cz
email: pensiondoctor@centrum.cz

Obchodní jméno: Lubomír Jadrný, MUDr.

Pension Dvůr Králové nad Labem plným názvem Pension Doctor je umístěn v obci Choustníkovo Hradiště, poblíž hlavní silnice z Hradce Králové do Trutnova. Tato poloha
penzionu nedaleko Dvora Králové nad Labem poskytuje návštěvníkům ideální podmínky pro poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti – severovýchodních Čech. Vhodné pro rodinnou rekreaci s dětmi. Možnost hvězdicových výletů do okolí, dobré podmínky pro pěší
výlety, cyklo/autoturistiku, lyžování.

Ubytovací kapacita pensionu je 45 – 55 lůžek. Parkování pro automobily a autobus v bezprostřední blízkosti pensionu zdarma, motorky možno zanechat na uzavřené zahradě.

V letních měsících můžete využít dětskou trampolínu, ping-pongový stůl a nohejbalové (volejbalové) hřiště, bazén pro děti, terasu nad potokem, gril, ohniště, zahradní posezení. V našem pensionu je k dispozici káva i čaj, kterou si můžete kdykoliv připravit, zdarma je také uskladnění kol pro cyklisty. Zdarma je k dispozici přístup k internetu a všechny pokoje jsou pokryty Wi-fi signálem.

V blízkosti pensionu se nachází dětské hřiště s hracími prvky: skluzavky, prolézačky, houpačky atd. V dvoukilometrové vzdálenosti od pensionu je možnost přírodního koupaní v rybníce u Vlčkovic (možnost rybaření) nebo 4km vzdáleném pěkném koupališti ve Dvoře Králové nad Labem.